• Bezpieczna

    kariera

    kariera

    kariera

Valluhn, Meklemburgia-Pomorze Przednie Oferty pracy Pełny etat

Redaktor techniczny | specjalista ds. dokumentacji (m/z/d)

W DREHTAINER od ponad czterdziestu lat zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem kontenerów specjalnego przeznaczenia oraz budynków kontenerowych. Główny punkt naszej działalności od zawsze stanowi aspekt ochrony. Nie tylko w znaczeniu dosłownym – czyli ochrony infrastruktury militarnej – ale także jako odpowiedzialne stosowanie w praktyce obowiązujących norm z zakresu przemysłu oraz techniki jądrowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów i znajdywać niestandardowe rozwiązania.

Do naszego zespołu poszukujemy od zaraz w pełnym wymiarze godzin redaktora technicznego | specjalisty ds. dokumentacji (m/z/d).

Oferujemy umowę na czas nieokreślony.

Zadania:

  • wsparcie działu konstrukcyjnego w zakresie wyboru odpowiednich części zamiennych
  • tłumaczenie niejasnych procesów związanych z montażem i demontażem, konserwacją, pakowaniem
  • przygotowywanie do zewnętrznych prac nad dokumentacją na dużą skalę
  • tworzenie dokumentacji fotograficznej
  • ustalenia z klientami i usługodawcami
  • współpraca przy przeprowadzaniu ocen ryzyka
  • współpraca przy ustawicznej optymalizacji i rozwoju procesów redakcyjnych, wytycznych dotyczących redagowania tekstów oraz integralności systemu redakcji (poprawność, kompletność, spójność)

Kwalifikacje:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe na poziomie technika lub porównywalne wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w wersji technicznej
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość programów redakcyjnych do tworzenia dokumentacji technicznej (np. COSIMAgo!)
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość programów do tworzenia grafiki i do edycji zdjęć (np. Affinity Designer, Affinity Photo, Photoshop)
  • podstawowa znajomość systemów CAD
  • mile widziana podstawowa znajomość systemów ERP
  • znajomość właściwych norm, wytycznych i wymogów prawnych dotyczących tworzenia dokumentacji i oceny ryzyka
  • dogłębne rozumienie zagadnień technicznych
  • rozwinięte umiejętności dydaktyczne pozwalające na prezentowanie zagadnień technicznych w sposób zrozumiały, uporządkowany i dostosowany do odbiorcy
  • wysoko rozwinięte kompetencje językowe
  • uważność i dokładność
  • komunikatywność, umiejętność radzenia sobie z konfliktami, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ambitne, zróżnicowane obowiązki
  • uporządkowaną strukturę organizacyjną i krótką drogę przepływu informacji
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę zorientowaną na klienta

Brzmi interesująco?

Zatem zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych, abyśmy mogli lepiej się poznać. Preferujemy kontakt mailowy wraz z podaniem terminu gotowości do pracy oraz oczekiwanego wynagrodzenia.

DREHTAINER GmbH
Sz. Pan Stefan Griesch
Alte Grenze 1
19246 Valluhn

Adres e-mail: info[at]drehtainer.de